Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Przygotowania Inwestycji Mieszkaniowych

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Międzynarodowa spółka działająca w segmencie nieruchomości komercyjnych poszukuje Project Managera. Dana osoba będzie odpowiedzialna za koordynację projektów inwestycyjnych w Polsce centralnej. Idealny/a kandydat/ ka ma doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi – komercyjnymi, biurowymi, przemysłowymi na wszystkich etapach – od przygotowania po realizację, zna język angielski i dobrze się czuje w dużych firmach o rozbudowanych działach.

    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • Odpowiedzialność za proces przygotowania inwestycji mieszkaniowych do momentu uzyskania pozwolenia na budowę;
    • Analiza potencjału nieruchomości gruntowych pod kątem zabudowy mieszkaniowej;
    • Przeprowadzanie badań due diligence (analiza inwestycyjna, środowiskowa, prawna, techniczna);
    • Uzyskiwanie decyzji administracyjnych (m. in. decyzje o warunkach zabudowy, decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach etc.);
    • Kontakt z urzędami;
    • Uzyskiwanie pozwoleń na budowę;
    • Przygotowywanie harmonogramu i budżetu inwestycji;
    • Opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych inwestycji;
    • Nadzór nad procesami budowlanymi.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w przygotowaniu inwestycji deweloperskich - mieszkaniowych;
    • Wykształcenie wyższe techniczne (Architektura, Budownictwo, etc.);
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Znajomość procesu przygotowania inwestycji deweloperskich od strony prawnej, technicznej oraz finansowej;
    • Doświadczenie w pracy z lokalnymi urzędami;
    • Udział w przygotowaniu co najmniej dwóch inwestycji deweloperskich.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o prace lub kontrakt B2B);
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport);
    • Możliwość rozwoju oraz podnoszenie kompetencji w gronie profesjonalistów.

    EPCM Executive Search:

    EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom