Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Realizacji Inwestycji Mieszkaniowych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 21.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa spółka deweloperska od lat rozwijająca się w Polsce poszukuje Kierownika ds. Realizacji Inwestycji Mieszkalnych do realizacji inwestycji na terenie Poznania. Nowa osoba będzie podlegać pod Dyrektora Technicznego i będzie odpowiedzialna za realizację pierwszej inwestycji w Poznaniu. Spółka jest w trakcie pozyskiwania kolejnych gruntów pod kątem dalszego rozwoju struktur poznańskich. Dana osoba będzie odpowiedzialna za pełną organizację inwestycji, koordynację przygotowania inwestycji do realizacji, oraz koordynację prac zgodnie z budżetem i harmonogramem. Spółka realizuje inwestycja pakietując roboty dlatego idealny/a Kandydat/ka posiada doświadczenie w zarządzaniu kontraktami po stronie Generalnego Wykonawcy i/lub po stronie dewelopera realizującego projektu w ramach construction management. Ważna na tym stanowisku jest znajomość lokalnych podwykonawców zaangażowanych w budownictwo kubaturowe.

    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    • Zarządzanie całością projektu w ramach realizacji inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu;
    • Udział w przygotowaniu projektu pod inwestycję, planowanie budżetu oraz harmonogramu;
    • Wybór i kontraktowanie firm podwykonawczych;
    • Zarządzanie wykonawcami w trakcie trwania projektu;
    • Prowadzenie kontraktu zgodnie z założeniami finansowymi i realizacyjnymi;
    • Odpowiedzialność za opracowanie harmonogramu realizacji budowy;
    • Uczestnictwo w poszczególnych fazach przygotowania i realizacji projektu;
    • Zarządzenie budżetem i harmonogramem inwestycji;
    • Koordynacja etapu zakończenia i przekazania do użytkowania inwestycji.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, techniczne;
    • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w realizacji projektów mieszkaniowych;
    • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń;
    • Znajomość przepisów prawnych i procedur;
    • Wiedza z zakresu zarządzania projektem;
    • Biegła znajomość pakietu MS Office;
    • Efektywne zarządzanie zespołem;
    • Dobra organizacja pracy;
    • Dokładność i sumienność;
    • Komunikatywność.

    Oferujemy:

    • Dołączenie do firmy na pierwszą inwestycję w Poznaniu i udział w rozwijaniu biura na lokalnym rynku w kolejnych latach;
    • Elastyczna forma zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów;
    • Możliwość rozwoju w znanej w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.