Oferta pracy

Kierownik ds. realizacji inwestycji

SunLife Group Marek MarszałekO firmie

  • Torowa 4
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

SunLife Group Marek Marszałek

Torowa 4

Opole

Firma SunLife Group poszukuje pracownika na stanowisko Kierownik ds. realizacji inwestycji. Zakres kompetencyjny dotyczy administrowania, koordynowania i nadzorowania prac min. ekip montażowych (instalacje fotowoltaiczne).Jesteśmy lokalną firmą z Opola, z dbałością podchodzimy do szczegółów i indywidualnie do każdego klienta. Podstawą naszej pracy jest ponad 5-cio letnie doświadczenie naszych ekspertów oraz efektywność montażów na poziomie pół tysiąca małych elektrowni, tworząc tym samym ekspansję terenu południowej Polski. Zapewniamy montaże najwyższej jakości w oparciu o wypracowane standardy oraz podzespoły z listy TIER 1.

Opis stanowiska:

  • zarządzanie, planowanie i nadzorowanie montaży instalacji fotowoltaicznych,
  • tworzenie projektów mikroelektrowni,
  • kontrolowanie jakości montaży,
  • współtworzenie kolejnych ekip montażowych,
  • składanie zamówień podzespołów,
  • bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi oraz kontrahentami,
  • nadzorowanie procesów reklamacyjnych,
  • raportowanie wykonanej pracy,
  • współpraca na poziomie szczebla zarządczego.

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • odpowiedzialność,
  • zorganizowanie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • stałe podnoszenie jakości montaży,
  • poszerzanie wiedzy technicznej celem rozwoju firmy,
  • mile widziane doświadczenie w branży OZE/mikroelektrowni fotowoltaicznych,
  • mile widziane uprawnienia elektryczne oraz umiejętności techniczne.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • pracę w młodym, energicznym zespole,
  • stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się branży,
  • szkolenia,
  • możliwość rozwoju oraz awansu,
  • pracę biurową, jednozmianową od poniedziałku do piątku.

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy