Kierownik ds. realizacji kontraktów - instalacje elektryczne

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

9 000‐10 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego klienta, lidera w obszarze instalacji elektrycznych, energetycznych, sterowniczych, automatyki kontrolno- pomiarowej i regulacyjnej
poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Inowrocław

Przyszły zakres obowiązków:

  • Prowadzenie/ koordynacja kluczowych projektów
  • Odpowiedzialność za komunikację z kontrahentami/ dostawcami
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Ofertowanie / przygotowanie kosztorysów
  • Raportowanie bezpośrednio do zarządu
  • Kierowanie grupą realizacyjną
  • Pozyskiwanie nowych kontraktów
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej - Wyjazdy służbowe
  • Udział w wizjach lokalnych.

Wymagania Pracodawcy:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w branży elektrycznej/energetycznej
  • Znajomość procesów produkcyjnych w branży przemysłowej
  • Umiejętność sporządzania kosztorysów, opracowywania dokumentacji powykonawczej elektrycznej oraz AKPI
  • Dobra znajomość MS OFFICE (EXCEL)
  • *Mile widziana znajomość programów technicznych (AUTOCAD , EPLAN) oraz posiadanie uprawnień SEP

Pracodawca Oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • Dodatkowa premia od zrealizowanych/ pozyskanych kontraktów
  • Narzędzia pracy: telefon oraz auto służbowe
  • Pracę pełną wyzwań z możliwością długofalowego rozwoju w strukturach firmy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy