Kierownik ds. realizacji kontraktu

  • Gdańsk, Sopot, Gdynia, pomorskie
  • Kierownik
  • 15.11.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 15.12.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hombre Service Sp. z o.o. to firma z kilkunastoletnim na ogólnopolskim rynku kompleksowych
    usług porządkowych.

    Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
    Kierownika ds. realizacji kontraktu
    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

    Poszukujemy osoby, która:

    • posiada doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi,
    • jest terminowa i operatywna w działaniu,
    • jest aktywna – lubi pracę w terenie i bycie w ciągłym ruchu,
    • ma prawo jazdy – kat. B (warunek konieczny).

    Mile widziana znajomość branży z sektora usług porządkowych.

    Zadania:

    • koordynacja realizacji kontraktu dot. usług porządkowych w całym województwie,
    • bezpośredni kontakt z klientem – administratorzy obsługiwanych obiektów,
    • zarządzanie kadrą porządkową – zatrudnianie pracowników, kontrola pracowników, rozliczanie godzin,
    • realizowanie projektu zgodnie z założeniami budżetu, bieżąca kontrola wydatków.

    Oferujemy:

    • pracę na cały etat na podstawie umowy o pracę w firmie z kilkunastoletnim doświadczeniem w swojej branży,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • odpowiedzialną pracę na samodzielnym stanowisku,
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego – polisa na życie,
    • samochód służbowy
    Jeśli jesteś osobą aktywną i dynamiczną w działaniu, zapraszamy do składania aplikacji.
    Przesyłając CV prosimy o dopisanie klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hombre Service sp. z o.o z Siedzibą w Sopocie przy ul. Chmielewskiego 5b w procesie rekrutacji na stanowisko Kierownik ds. realizacji kontraktu na potrzeby: obecnego procesu rekrutacji/przyszłych procesów rekrutacji.
    Jednocześnie oświadczam iż przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie"

    "Oświadczam ponadto, że jestem świadoma/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

    CV kandydata przechowywane będzie przez okres prowadzenia procesu rekrutacji, po tym czasie zostanie usunięte. Aplikacji nie odsyłamy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacji CV kandydata przechowywane będzie przez okres 3 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji, po tym okresie będzie usunięte, a dane osobowe kandydata nie będą przetwarzane w żadnym innym celu będą przetwarzane w żadnym innym celu.