Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. realizacji projektów - Kierownik budowy

Stal-Systems S.A. w restrukturyzacji

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz konsultacji w celu wypracowania ostatecznych wersji kontraktów i umów korzystnych z punktu widzenia firmy.. Konsultowanie z działem finansowym warunków i zakresu finansowania projektu.

  • Negocjowanie umów z podwykonawcami

  • Sporządzenie harmonogramu realizacji projektu

  • Sporządzanie oraz nadzór nad realizacją budżetu projektu i HRF

  • Sprawdzenie zgodności realizacji projektów z wszystkimi warunkami handlowymi/ technicznymi wynikającymi z zawartych kontraktów/umów.

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji projektowej zgodnej ze standardami i metodyka zarządzania projektami w spółce

  • Przygotowywanie raportów okresowych oraz opracowywanie dokumentów raportowych

  • Nadzór nad całym cyklem zarządzania projektem od definiowania ,planowania, realizacji , zamykania projektu.

  • Stały kontakt z klientem i budowanie trwałych relacji biznesowych

  • Sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją projektów/budów w zakresie terminów, jakości, harmonogramu, dyscypliny finansowej, funkcjonalności.

  • Tworzenie i kontrolowanie planu zasobów ludzkich , materiałowych oraz sprzętowych

  • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami – budowanie relacji

  • Współtworzenie planów sprzedażowych z działem handlowym .

  • Nadzór nad realizacją budowy/projektu: czuwanie nad jego realizacją w sposób zgodny z zasadami BHP, standardami zintegrowanego systemu zarzadzania oraz przyjętymi standardami etycznymi w spółce

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • Dobra znajomośc dokumentacji technicznej

  • Komunikatywna języka angielskiego lub niemieckiego Poziom B-2 /C-1

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem pracy oraz podległym zespołem pracowników .

  • Samodzielność oraz kreatywność w podejmowaniu działań.

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami – poparte referencjami

  • Sumienności, terminowości, rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilną pracę, w oparciu o umowę o pracę, w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Współpracę z młodym i dynamicznym zespołem pracowników

  • Ciekawe projekty w kraju i za granica

  • Kontakt z dużymi klientami na rynku europejskim

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjny pakiet medyczny