Kierownik ds. realizacji projektów przemysłowych - język angielski

Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizacja projektów z zakresu montażu oraz relokacji maszyn i urządzeń przemysłowych (analiza dokumentacji, planowanie prac, sporządzanie harmonogramów),

  • realizacja projektów w miejscu ich organizacji,

  • monitorowanie zgodności wykonywanych prac z dokumentacją budowlaną/ techniczną w zakresie prac mechaniczno- montażowych,

  • zarządzanie zespołem projektowym, prowadzenie nadzoru nad bieżącą realizacją kontraktów, kontrolowanie postępu i jakości prac zgodnie z postanowieniami kontraktu, harmonogramem oraz przepisami BHP,

  • kosztorysowanie oraz współpraca w przygotowaniu ofert.

Podział czasu pracy
20%

Planowanie realizacji projektu - praca biurowa

80%

Realizacja projektu - praca w delegacji

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodny kontakt z klientami i pracownikami w środowisku międzynarodowym - warunek konieczny,

  • doświadczenie w koordynowaniu i prowadzeniu projektów w branży przemysłowej (w szczególności w zakresie prac mechanicznych i/lub elektrycznych),

  • wiedza techniczna w zakresie czytania dokumentacji technicznej oraz prowadzenia odbiorów technicznych,

  • sprawność w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych oraz jakościowych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do pracy w delegacji - warunek konieczny (oferta pracy dotyczy prowadzenia projektu w miejscu jego realizacji - w kraju lub/i za granicą).

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane o kierunku mechanika i budowa maszyn lub elektryka),

  • doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów robót w branży przemysłowej.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia,

  • różnorodność pracy - realizacja projektów międzynarodowych i krajowych dla branż motoryzacyjnej, przemysłu ciężkiego, lotnictwa, FMCG, spożywczego i innych,

  • znakomite warunki do rozwoju zawodowego i budowania przyszłości zawodowej,

  • prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o.

Beck & Pollitzer to firma o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym. Posiadamy ponad 150-letnią tradycję. Jesteśmy wiodącym dostawcą usług inżynieryjnych, usług w zakresie montażu i relokacji maszyn oraz urządzeń przemysłowych w skali lokalnej oraz globalnej.

Aktualnie poszukujemy Pracownika do Działu Operacyjnego.

Pracownicy Działu operacyjnego cenią sobie pracę w B&PP za:

„RÓŻNORODNOŚĆ - dużym plusem pracy w Beck & Pollitzer Polska jest to, że nawet w pandemii realizujemy dużo różnorodnych kontraktów. Tu nie można się nudzić - raz realizujesz projekt w fabryce czekolady, innym razem składasz fabrykę samochodów, a jeszcze innym remontujesz komin huty krzemu na końcu świata. Praca w B&PP to duma i prestiż” - Dominik, Inżynier ds realizacji projektów, w B&PP od 6 lat.

"możliwość pracy w MIĘDZYNARODOWYM ŚRODOWISKU, poznawania innych kultur, zwiedzania świata i pracy z ludźmi z różnych krajów - można się tutaj wiele nauczyć! - Łukasz, Inżynier ds realizacji projektów, w B&PP od 5 lat.

"ELASTYCZNOŚĆ, MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU oraz INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - kierownictwo zawsze liczy się ze zdaniem i potrzebami pracownika” - Grzegorz, Inżynier ds realizacji projektów, w B&PP od 6 lat.

"to, że zawsze mogę liczyć na WSPARCIE i pomoc innych osób z mojego działu, w szczególności mojego przełożonego. Jeśli mam problem – nie zostaje z nim sam!” - Kacper, inżynier ds realizacji projektów w B&PP od 2 lat

Jeśli również cenisz w swojej pracy różnorodność, możliwość rozwoju i jesteś gotowa/y do nieustannego poszerzania horyzontów - zapraszam do mojego zespołu - Piotr, Operations Manager

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego (wymagany) klikając w przycisk APLIKUJ

Przewiń do profilu firmy