Ta oferta pracy jest nieaktualna od 271 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Regulacji i Polityki Publicznej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 15.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres zadań:

    • bieżące monitorowanie sytuacji politycznej i społecznej w Polsce oraz wpływanie na jej rozwój, w szczególności na procesy legislacyjne na wczesnym etapie projektowania,
    • ścisła współpraca z regulatorami, w tym UKE, KRRiT, UOKiK, właściwymi ministerstwami, przedstawicielami parlamentu oraz rządu,
    • opracowywanie argumentacji, raportów rynkowych i analiz niezbędnych do poparcia stanowiska spółki,
    • tworzenie lokalnej strategii dotyczącej regulacji i polityki publicznej będącej zgodną ze stanowiskiem Liberty Global,
    • prowadzenie dyskusji strategicznych oraz opracowywanie stanowisk spółki w odniesieniu do konkurencji, kwestii regulacyjnych, legislacji i rozwoju rynku,
    • prowadzenie postępowań administracyjnych przed urzędami regulacyjnymi,
    • opracowywanie oraz realizacja kampanii lobbingowych i regulacyjnych,
    • ścisła współpraca z Zarządem oraz Działem Prawnym w celu minimalizacji ryzyka regulacyjnego,
    • ścisła współpraca z innymi spółkami z grupy Liberty Global w rejonie Europy Środkowej i Wschodniej oraz z globalnymi strukturami Liberty Global,
    • bieżące raportowanie o wszelkich istotnych dla spółki wydarzeniach z obszaru regulacji i polityki publicznej,
    • efektywne zarządzanie podległym zespołem, w tym wyznaczanie celów, planowanie pracy, wsparcie merytoryczne, motywowanie pracowników.

    Oczekiwania względem Kandydatek/Kandydatów:

    • wyższe wykształcenie z zakresu prawa i/lub ekonomii,
    • znajomość krajowego środowiska politycznego, instytucji regulacyjnych, branży TMT, w tym dogłębna wiedza na temat sektora telewizji płatnej i internetu,
    • co najmniej 5-letnie doświadczenie pracy u operatora telekomunikacyjnego, firmie doradczej, europejskich lub rządowych instytucjach, lub instytucji regulacyjnej,
    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • doświadczenie w prowadzeniu postępowań administracyjnych, opracowywaniu stanowisk, sporządzaniu raportów, zestawień, sprawozdań, itd.,
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, w tym zdolność dopasowania stylu komunikacji do potrzeb poszczególnych odbiorców,
    • umiejętność pracy w dynamicznym i szybko zmieniającym się środowisku,
    • doskonałe umiejętności interpersonalne, doradcze i negocjacyjne,
    • samodzielność, skuteczność i bardzo dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
    • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, pakiet sportowy i kulturalno-rozrywkowy, ubezpieczenie, pakiet usług pracowniczych UPC),
    • dogodną lokalizację biura na pograniczu Woli i Śródmieścia,
    • możliwość elastycznej i częściowo zdalnej pracy w modelu Agile Working.

    Nie zapomnij dołączyć klauzuli o ochronie danych osobowych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.