Kierownik ds. Rekrutacji i szkoleń

Alshaya PolandO firmie

Alshaya Poland

Łucka 2/4/6

Warszawa

Alshaya Poland Sp. z o. o. to międzynarodowa firma franchisingowa, zrzeszająca marki:
Victoria's Secret, THE BODY SHOP, MAC, Bath&Body Works

Obecnie do naszego biura zlokalizowanego w Warszawie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Ustalanie strategii rekrutacyjnej oraz zarządzanie procesami rekrutacji na wszystkich szczeblach organizacji;
  • Opracowywanie, wdrażanie i monitorowanie programu rozwoju pracowników w tym przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych;
  • Koordynowanie programu onboardingowego;
  • Monitorowanie systemu ocen okresowych pracowników;
  • Inicjowanie i prowadzenie działań, mających na celu budowanie wizerunku pracodawcy wewnątrz organizacji oraz na rynku zewnętrznym, w tym w social media;
  • Przygotowywanie przetargów firmowych, wewnętrznych procedur, raportów i zestawień zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy;
  • Udział w planowaniu i organizowaniu firmowych wydarzeń;
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami rekrutacyjnymi;
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami firmy, budowanie pozytywnych relacji, rozwijanie kanału komunikacji;
  • Raportowanie do Head of HR CEE.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w tym zarządzanie zespołem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie;
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/programów onboarding’owych oraz rozwojowych;
  • Dobra organizacja pracy, inicjatywa;
  • Umiejętność współpracy z pracownikami różnych szczebli organizacji i budowania pozytywnych relacji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego oraz karty sportowej na preferencyjnych warunkach;
  • Kartę zniżkową do wszystkich naszych marek w Polsce;
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy