Kierownik ds. Relacji Pracowniczych

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 01.06.2018
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 01.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KIEROWNIK DS. RELACJI PRACOWNICZYCH
    Nr ref. /RKP/56
    Praca w wymiarze: 1/1 etatu

    MIEJSCE PRACY:

    Kraków

    TWOJE ZADANIA:

    • Współpraca ze Związkami Zawodowymi
    • Nadzór nad utrzymywaniem właściwych relacji z pracownikami
    • Współpraca z Działem Prawnym oraz Liderami Personalnymi

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe
    • Umiejętność budowania relacji i pracy zespołowej
    • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów prawa pracy
    • Umiejętności komunikacyjne i dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Komunikatywność i umiejętność wpływania na innych
    • Umiejętność myślenia koncepcyjnego oraz planowania i organizacji pracy
    • Umiejętność ustalania priorytetów i tworzenia planów długoterminowych
    • Gotowość do wyjazdów służbowych

    PRACUJĄC W TESCO ZYSKUJESZ:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z 6-miesięcznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro
    • Dodatkowe świadczenia (świąteczne bony pieniężne, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku   szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy)
    • Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku

      ZAAPLIKUJ