Ta oferta pracy jest nieaktualna od 195 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Relacji Zewnętrznych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-03-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

    Obowiązki:

    • Dbanie o reputację oraz wizerunek BASF w Polsce
    • Aktywna reprezentacja interesów BASF w środowisku wewnętrznym oraz zewnętrznym
    • Wdrażanie spójnej strategii komunikacji firmy wobec klientów krajowych
    • Współpraca z mediami w zakresie przekazywania bieżących informacji dotyczących spółki oraz podtrzymywanie i dbanie o rozwój pozytywnych relacji
    • Rozwijanie i utrzymywanie relacji z podmiotami zewnętrznymi, takimi jak stowarzyszenia branżowe i odpowiednie organy rządowe
    • Przygotowanie oraz wdrażanie strategii advocacy dla BASF Polska. Ustalanie priorytetów poprzez identyfikowanie kluczowych problemów wpływających na działalność BASF i analizowanie politycznych, regulacyjnych, środowiskowych i społecznych ram sektora chemicznego
    • Zarządzanie komunikacją wewnętrzną (strona internetowa, profile social media, newsletter,  intranet, organizacja eventów)
    • Przygotowywanie planów działań i monitorowanie dobrych praktyk w obszarze CSR;
    • Koordynacja komunikacji kryzysowej
    • Zarządzanie zespołem komunikacji (PR)

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z komunikacją/zarządzaniem)
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Polsce
    • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym oraz w organizacji o macierzowej strukturze
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Znajomość najważniejszych stowarzyszeń i organizacji przemysłu w Polsce
    • Znajomość strategicznych założeń dotyczących budowania relacji z mediami
    • Wiedza z zakresu komunikacji wewnętrznej
    • Znajomość procesu budowania i wzmacniania wizerunku firmy
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • Umiejętności negocjacyjne oraz asertywność
    • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu zaawansowanym

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego
    • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Motywujący system wynagradzania
    • Atrakcyjny pakiet benefitów

    Zaskoczy Cię niezwykle szeroka oferta możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego w firmie BASF