Oferta pracy

Kierownik ds. Rozwoju Biznesu

Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planu sprzedażowego ustalonego wspólnie z przełożonym

  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych

  • Prezentowanie oferty firmy i prowadzenie spotkań handlowych we współpracy z brokerami ubezpieczeniowymi

  • Prowadzenie szkoleń dla naszych partnerów biznesowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze pozyskiwania Klientów biznesowych w sektorze usług finansowych dla przedsiębiorstw

  • Umiejętność skutecznego nawiązywania i utrzymywania trwałych relacji z Klientami

  • Proaktywna postawa biznesowa, nastawienie na cel

  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Licencja brokera ubezpieczeniowego mile widziana

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Ciągły rozwój kompetencji wspierany przez doświadczony i skuteczny zespół

  • Pakiet narzędzi pracy, w tym samochód służbowy

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe oraz system dodatkowych premii uzależnionych od osiąganych wyników

  • Zatrudnienie w największej firmie brokerskiej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne