Oferta pracy

Kierownik ds. Rozwoju Biznesu

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Dla naszego Klienta, firmy z sektora publicznego, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika ds. rozwoju biznesu.
Kierownik ds. Rozwoju BiznesuNumer ref.: 191763/6563

Opis stanowiska:

  • wsparcie struktur sprzedaży w zakresie pozyskiwania klientów biznesowych na instalacje fotowoltaiczne,
  • realizacja zakładanych celów sprzedażowych,
  • rozwój rynku i oferty fotowoltaicznej,
  • rozwój współpracy z partnerami biznesowymi,
  • monitorowanie otoczenia konkurencyjnego Spółki,
  • sporządzanie raportów, sprawozdań i opracowań w zakresie zadań biura,
  • współpraca z jednostkami Spółki współtworzącymi ofertę produktową.

Wymagania:

  • wykształcenie i kierunek: ekonomiczny / techniczny,
  • wymagane uprawnienia lub szkolenia, mile widziane szkolenia sprzedażowe i produktowe w obszarze fotowoltaiki,
  • 5 lat doświadczenia zawodowego, najlepiej w obszarze sprzedaży / fotowoltaiki,
  • 3 lata pracy w sektorze publicznym,
  • znajomość rynku rozwiązań fotowoltaicznych,
  • doświadczenie sprzedażowe,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • wymagana znajomość języków obcych: j. angielski (min. na poziomie B1),
  • kreatywność, dynamika działania, konsekwencja,
  • znajomość programów komputerowych: MS Office na poziomie bardzo dobrym (MS Excel i MS PowerPoint).

Oferta obejmuje:

  • współtworzenie nowej linii biznesowej w firmie,
  • wysokie możliwości rozwoju wraz z rozwojem biznesu,
  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie: podstawa + premie,
  • pakiet benefitów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy