Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Rozwoju Dystrybucji

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NESTLÉ POLSKA S.A
    ODDZIAŁ NESTLÉ WATERS

    Producent wody butelkowanej, posiadający w swoim portfolio marki
    Nałęczowianka, Nestle Pure Life, San Pellegrino, Acqua Panna i Perrier

    poszukuje kandydatów/tki na stanowisko:
    Miejsce pracy: Pomorskie i Zachodniopomorskie

    Główne zadania:

    • rozwój dystrybucji produktów NWPL poprzez współpracę z dystrybutorami;
    • aktywizowanie odsprzedaży do konsumentów poprzez współpracę z lokalnymi sieciami;
    • efektywne realizowanie zadań sprzedażowych i dystrybucyjnych;
    • systematyczne sporządzanie raportów dot. wyników pracy;
    • monitorowanie stanów magazynowych u Klientów oraz utrzymywanie właściwego poziomu cen;
    • zapewnienie obecności całości asortymentu u Klientów na powierzonym terenie;
    • zarządzanie budżetami klientów oraz prawidłowe ich rozliczanie.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • min. 2 lata doświadczenia w dziale sprzedaży w branży FMCG;
    • dobra znajomość rynku detalicznego;
    • wykształcenie średnie;
    • wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych z klientami;
    • wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne;
    • orientacja na wyniki;
    • efektywne planowanie i określanie priorytetów;
    • dobra znajomość języka angielskiego mile widziana;
    • ważne prawo jazdy kat B.

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku www.nestle-waters.com;
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjny pakiet socjalny;
    • szerokie możliwość rozwoju zawodowego;
    • system premiowy uzależniony od wyników pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.