Ta oferta pracy jest nieaktualna od 82 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Rozwoju Dystrybucji

  • śląskie
  • Kierownik
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NESTLÉ WATERS POLSKA S.A.

    Producent wody butelkowanej, posiadający w swoim portfolio marki Nałęczowianka, Nestlé Pure Life,
    San Pellegrino, Acqua Panna i Perrier

    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Górny Śląsk

    Główne zadania:

    • rozwój dystrybucji produktów NWPL poprzez współpracę z dystrybutorami;
    • aktywizowanie odsprzedaży do konsumentów poprzez współpracę z lokalnymi sieciami;
    • efektywne realizowanie zadań sprzedażowych i dystrybucyjnych;
    • systematyczne sporządzanie raportów dot. wyników pracy;
    • monitorowanie stanów magazynowych u Klientów oraz utrzymywanie właściwego poziomu cen;
    • zapewnienie obecności całości asortymentu u Klientów na powierzonym terenie;
    • zarządzanie budżetami klientów oraz prawidłowe ich rozliczanie.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • min. 2 lata doświadczenia w dziale sprzedaży w branży FMCG;
    • dobra znajomość rynku detalicznego;
    • wykształcenie średnie;
    • wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
      z klientami;
    • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
    • wysokie umiejętności negocjacyjne;
    • orientacja na wyniki;
    • efektywne planowanie i określanie priorytetów;
    • kreatywność, elastyczność, sumienność;
    • dobra znajomość języka angielskiego mile widziana;
    • ważne prawo jazdy kat B.

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku  www.nestle-waters.com;
    • Pracę ze znanymi i lubianymi przez konsumentów markami - Nałęczowianka, Nestlé Pure Life, San Pellegrino, Acqua Panna & Perrier;
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Szerokie możliwość rozwoju zawodowego;
    • System premiowy uzależniony od wyników pracy;
    • Atrakcyjny pakiet socjalny.