Oferta pracy

Kierownik ds. rozwoju e-Commerce

TextilMarket

  • Andrychów

    Andrychów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zwiększenie sprzedaży marki poprzez rozwój kanału e-commerce, proponowanie kierunków wzrostu i optymalizacji

  • Analizę ruchu na stronie w celu oceny skuteczności strategii marketingowych

  • Poszukiwanie i wdrażanie narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż i wizerunek firmy, monitorowanie rynku

  • Przygotowanie analiz i raportów

  • Realizacje projektów oraz założonych budżetów

  • Wsparcie i koordynacja zespołu w dziale e-commerce

  • Współpraca z działami wspierającymi rozwój e-commerce

Nasze wymagania

  • m.in. 2 letnie doświadczenie na stanowisku managerskim

  • Podstawowej znajomości narzędzi Google (Google Ads, Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager)

  • Podstawowej znajomości zagadnień oraz narzędzi automatyzacji marketingu

  • Doświadczenie we współpracy z agencjami marketingu internetowego w zakresie SEM i SEO

To oferujemy

  • Umowę B2B lub umowę o pracę na pełny etat

  • Realizację ambitnych wyzwań oraz projektów wynikających z rozwoju firmy

  • Współpracę opartą na wzajemnym partnerstwie zorientowanym na cele biznesowe

  • Praca w dynamicznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi