Logo Pracuj.pl

Kierownik ds. Rozwoju Franczyzy

Żabka PolskaO firmie

  • Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • kontrakt B2B
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie kontaktu z kandydatami na Franczyzobiorców
  • przeprowadzanie rozmów sprzedażowych w zakresie sprzedaży usługi franczyzowej
  • aktywny udział w działaniach rekrutacyjnych
  • monitorowanie i wspieranie kandydatów w kompletacji dokumentów potrzebnych do zawarcia umowy
  • diagnozowanie potrzeb rozwojowych i szkoleniowych kandydatów
  • prowadzenie i zarządzanie bazą danych kandydatów
  • raportowanie efektywności realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami i rozwojem pracowników
  • silna orientacja na realizację celów własnych i zespołu
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej oraz zespołu
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • doświadczenie w sprzedaży ofert lub usług
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów, współpracowników
  • postawa proaktywna oraz otwartość na nowe rozwiązania
  • umiejętność w zarządzaniu procesami (projektami)
  • efektywna współpraca
  • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • prawo jazdy kat. B

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • telefon służbowy
  • tablet/laptop
  • samochód służbowy z kartą paliwową

Kierownik ds. Rozwoju Franczyzy, Częstochowa