PROVIDENT Polska

Kierownik ds. Rozwoju Hurtowni Danych

PROVIDENT PolskaO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 16 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL Server

  • SSIS

  • SSAS

  • T-SQL

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie efektywnej pracy zespołu Rozwoju Hurtowni Danych, wyznaczanie i nadzorowanie wykonywanych przez zespół zadań, dbanie o rozwój podległych pracowników

  • Dbanie o utrzymanie i rozwój procesów integracji danych z baz danych i systemów spółki z rozwiązaniami hurtowni danych dla Czech i Polski

  • Wdrażanie zmiany i nowych funkcjonalności do hurtowni danych zgodnie z projektem architektury, w założonym czasie i ustalonymi parametrami jakości

  • Zapewnianie wysokiego poziomu jakości, spójności, dostępności i bezpieczeństwa danych w hurtowni danych oraz dbać o terminowość dostarczania danych zgodnie z SLA

  • Wypracowywanie średnio i długoterminowych planów rozwoju i utrzymania Hurtowni Danych

  • Definiowanie i dbanie o najlepsze praktyki procesowania hurtowni danych. Wdrażanie optymalizacji, mających na celu ciągłą poprawę efektywności HD.

  • Wspieranie projektów i inicjatyw firmowych poprzez analizę, rekomendację i wdrażanie rozwiązań w obszarze integracji danych.

  • Współpraca z innymi działami, rynkami grupy oraz centralą firmy w obszarze zmian/rozwoju hurtowni danych i narzędzi wspierających klasy BI

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu i budowaniu systemów HD,

  • Doświadczenie managerskie w obszarach związanych z branżą DATA,

  • Nastawienie na budowanie atmosfery współpracy oraz efektywne dostarczanie jakościowych produktów,

  • Bardzo dobrą znajomość narzędzi ETL i tematyki Hurtowni Danych – architektura, funkcjonowanie, optymalizacja procesów,

  • Doskonałą znajomość MS SQL Server - SSIS, SSAS, T-SQL, popartą odpowiednim doświadczeniem,

  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację biznesową,

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w budowie rozwiązań integracji danych w oparciu o usługi chmurowe

To oferujemy

  • Pracę zdalną

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pakiet opieki medycznej

  • Dzień wolny na wolontariat

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych

  • Platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy