Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Rozwoju i Operacji Sieci Restauracji

AJ FOOD sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i napędzanie rozwoju obecnych lokali poprzez poprawę wyników lokalu oraz odpowiedzialność za nie

  • Koordynowanie codziennych operacji zarządzania restauracją w oparciu o managera lokalu

  • Analizowanie i planowanie poziomu sprzedaży i rentowności restauracji

  • Zarządzanie i przygotowywanie raportów wydajnościowych

  • Tworzenie i realizowanie planów działu sprzedaży, zysków

  • Ustalanie celów i założeń budżetowych w oparciu o bieżące wyniki

  • Kalkulacja i analiza rachunku wyników oraz zestawianie ich z założonym budżetem

  • Kontrolowanie kluczowych wskaźników efektywności i utrzymywanie ich na wysokim poziomie

  • Kontrola i nadzór nad kategoriami kosztów/wydatków zgodnie z wytycznymi Zarządu i budżecie

  • Rozwój nowych restauracji zgodnie z celami strategicznymi firmy

  • Osiąganie celów poprzez efektywne partnerstwa z odpowiednimi dostawcami i firmami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zarządzanie zespołem

  • Doświadczenie w analityce finansowej

  • Zorganizowany, szczegółowy i orientacji na cel

  • Inicjatywa i kreatywność

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikacyjne

  • Pasja do jedzenia i rozwijania punktów gastronomicznych

  • Tworzenie i przesyłanie raportów tygodniowych do zarządu

  • Mile widziane wykształcenie wyższe (ewentualnie w trakcie studiów);

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Otwartość na wyjazdy służbowe w Polsce w celu pozyskiwania nowych lokalizacji

To oferujemy

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę lub kontraktu

  • Szansę na zdobycie doświadczenia w nowoczesnej firmie

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię za osiągnięte wyniki

  • Przyjazną atmosferę pracy;