Oferta pracy

Kierownik ds. Rozwoju i Produkcji OZE

DB Cargo Polska S.A.O firmie

  • Rybnik

    Rybnik, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wdrożenie oraz realizacja strategii produktowej usług branży OZE w Spółce

  • Kompleksowe zarządzanie i nadzór nad realizacją usług OZE

  • Kreowanie oraz dobór odpowiednich działań handlowo - marketingowych w celu maksymalizacji wyników sprzedażowych i wskaźników rentowności

  • Przygotowywanie planów sprzedaży, cenników i ofert oraz realizowanie planów sprzedaży w powierzonym obszarze na podstawie ustalonych celów

  • Nawiązywanie współpracy z dostawcami oraz podwykonawcami (dobór, weryfikacja, negocjacje)

  • Nadzór nad realizacją inwestycji u klienta i poprawności wykonanych instalacji

  • Aktywne budowanie zespołu oraz kompleksowy nadzór i zarządzanie podległym zespołem

  • Planowanie i wdrożenie nowych procedur usprawniających pracę podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w rozwoju produktów OZE (fotowoltaika) w branży technicznej w sektorach B2C i B2B

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze OZE, elektryka, energetyka

  • Znajomość rynku i przepisów prawnych dot. OZE oraz procesu inwestycyjnego i produkcyjnego w tym obszarze

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesem rozwoju produktu / usług oraz w tworzeniu ofert dla klientów

  • Doświadczenie w realizacji projektów instalacji fotowoltaicznych (mini instalacji oraz średnich instalacji, mile widziane doświadczenie w realizacji dużych projektów z zakresu fotowoltaiki)

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne oraz analityczne

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz nastawienie na realizację celów

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem (minimum rok)

  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaiki (uprawnienia projektowe)

  • Znajomość obsługi oprogramowania AutoCAD

  • Znajomość języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy dzień wolny od pracy

  • dofinansowanie do studiów

DB Cargo Polska S.A.

Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z tego, że DB Cargo zadba o Ciebie.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy