Oferta pracy

Kierownik ds. Rozwoju ICT (rozwiązania cloudowe)

Netia

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie produktami oraz prowadzenie projektów wdrażających produkty;

  • tworzenie koncepcji produktów oraz nowych rozwiązań dla istniejących produktów;

  • analiza rentowności dla nowo wdrażanych produktów/promocji oraz analizy ex-post rozwiązań istniejących na rynku;

  • współpraca z partnerami zewnętrznymi, niezbędnymi przy tworzeniu i rozwoju danej oferty;

  • raportowanie statusu projektu i przygotowanie rekomendacji biznesowych.

Nasze wymagania

  • 5 lat doświadczenia w branży telekomunikacyjnej, IT lub integratorskiej, w tym w zarządzaniu produktem / projektami;

  • znajomość usług cloudowych oraz trendów rynkowych w tym zakresie;

  • znajomość technologii wykorzystywanych w rozwiązaniach cloudowych oraz trendów rozwoju w tym zakresie

  • znajomość zasad zarządzania projektami;

  • znajomość pojęć i narzędzi marketingowych i umiejętność ich praktycznego wykorzystania;

  • mile widziana znajomość zasad budżetowania i analizy finansowej;

  • znajomość MS Word, Excel, Power Point;

  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • atrakcyjny system prowizyjny oparty o realizację celów sprzedażowych;

  • pakiet benefitów;

  • pracę w zgranym zespole, wśród najlepszych profesjonalistów na rynku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi