Oferta pracy

Kierownik ds. rozwoju projektów e-commerce

HSK CONSULTING

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

HSK CONSULTING, lider w dziedzinie rekrutacji, szkoleń i outsourcingu dla naszego klienta - sklepu internetowego, prowadzącego sprzedaż profesjonalnych urządzeń i artykułów medycznych z dziedziny diabetologii, lidera w diabetologii online, w którym znajdziesz największy asortyment produktów na rynku poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie funkcjonalności platformy e-commerce oraz tworzenie i nadzorowanie harmonogramów wdrożeń nowych funkcjonalności,

  • udział we wdrożeniach nowych rozwiązań na platformie e-commerce,

  • monitorowanie i raportowanie postępów wdrożeniowych,

  • przygotowywanie dokumentacji wdrożeniowej,

  • monitoring poprawności pracy platformy e-commerce, zgłaszanie i raportowanie wykrytych błędów oraz nadzór nad statusami rozwiązywanych problemów,

  • ścisła współpraca z poszczególnymi działami firmy (zwłaszcza IT) oraz partnerami,

  • weryfikacja standardów UX wraz z nadzorowaniem procesów sprzedaży online (ścieżki klienta),

  • śledzenie na bieżąco trendów w e-commerce, rekomendowanie nowych strategii, identyfikowanie zagrożeń oraz optymalizacja systemów technicznych w celu zwiększenia wydajności.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie zawodowe w obszarze e-commerce i w pracy z CMS (min. 2 - 3 lata),

  • wiedza z zakresu trendów rynkowych w obszarze e-commerce i narzędzi wspierających sprzedaż,

  • znajomość systemów typu JIR’a, Service Desk oraz systemów klasy ERP,

  • umiejętność specyfikowania wymagań funkcjonalnych,

  • zainteresowanie tematyką e-commerce i e-marketingu,

  • zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność rozwiązywania problemów,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i w ściśle określonych terminach,

  • dokładność i dbałość o szczegóły,

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego i wykształcenie informatyczne.

Pracodawca oferuje

  • umowę B2B,

  • stabilność zatrudnienia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dodatkowe wynagrodzenie premiowe wypłacane wraz z realizacją i uruchamianiem nowych projektów,

  • elastyczny czas pracy,

  • pakiet medyczny,

  • ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeżeli:

  • brałeś udział w projektach wdrożeniowych lub innych projektach, które obejmowały współpracę kilku działów,

  • posiadasz co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • masz doświadczenie we wdrożeniach aplikacji mobilnych - znasz technologie, które są dostępne na rynku, śledzisz trendy rynkowe,

  • cechuje Cię doskonała organizacja pracy, terminowość i inicjatywa w działaniu,

  • znajomość systemów CMS, wiedza z zakresu tworzenia i funkcjonowania stron internetowych lub doświadczenie w projektach informatycznych będzie Twoim dodatkowym atutem.