Oferta pracy

Kierownik ds. Rozwoju Sieci

Żabka PolskaO firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesu remodelingu i otwarcia sklepów Żabka

  • skuteczne przeprowadzenie Franczyzobiorcy przez proces otwarcia sklepu

  • organizacja procesu zatowarowania i roztowarowania

  • współpraca z innymi działami biorącymi dział w procesie otwarcia sklepu

  • dbanie o wysoki standard jakości sklepów zgodny z wytycznymi sieci

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków (koordynacja procesów, współpraca w rozproszonej sieci sprzedaży)

  • umiejętność pracy na podstawie harmonogramu

  • gotowość do pracy w nienormowanych godzinach

  • znajomość branży FMCG (mile widziane)

  • gotowość do podróży służbowych - prawo jazdy kat. B.

  • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

To oferujemy

  • współpracę z convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej

  • rozwój w ciekawych projektach

  • umowę współpracy na czas nieokreślony

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne + premia za osiągnięte wyniki

  • dostęp do najnowszych technologii operacyjnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • telefon służbowy

  • tablet/laptop

  • samochód służbowy z kartą paliwową