Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Rozwoju Sieci

PARTNER CENTER SP. Z O.O.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kluczowych klientów sieciowych

  • Utrzymywanie relacji z klientami w ramach realizacji celów sprzedażowych przyjętych przez Spółkę

  • Współpraca z terenowym zespołem sprzedażowym

  • Prowadzenie procesów sprzedaży: negocjowanie warunków umów, porozumień handlowych i umów promocyjnych

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Kompleksowe diagnozowanie potrzeb w celu proponowania konkurencyjnych rozwiązań

  • Aktywna współpraca z działami (Logistyka, Finanse, Marketing)

  • Wykonywanie regularnych analiz (np. skuteczności ofertowania, sprzedaży, itp.)

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • Reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności sprzedażowe ( Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych)

  • Umiejętność nawiązywania oraz utrzymywania relacji biznesowych

  • Umiejętność podejmowania decyzji i skutecznej realizacji projektów

  • Otwartość na podróże służbowe

  • Perfekcyjna znajomość pakietu Microsoft Office oraz Power Point

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Specjalistyczne szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer służbowy

  • Benefity: karty Multisport, pakiety medyczne, ubezpieczenie na życie

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia poprzez przycisk Aplikuj.

Nasza Firma, jako jeden z liderów w swojej branży, z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku, należymy do czołówki krajowych importerów i dystrybutorów w branży alkoholowej. Jesteśmy przedstawicielem renomowanych i prestiżowych domów winiarskich Starego i Nowego Świata, wielokrotnie nagrodzonych na międzynarodowych konkursach.

Przewiń do profilu firmy