Kierownik ds. Rozwoju Sprzedaży - Przemysł Farmaceutyczny, Kosmetyczny oraz Biotechnologie

BOCCARD POLSKA Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

BOCCARD POLSKA Sp. z o.o.

al. Jerozolimskie 270

Warszawa

Jesteśmy międzynarodowym liderem z główną siedzibą we Francji i oddziałami na całym świecie. Tworzymy rozwiązania procesowe w branżach kosmetycznej, farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej. Bardzo intensywnie się rozwijamy, realizujemy ambitne projekty i dlatego potrzebujemy wsparcia obszaru Inżynieringu i Realizacji Spółki.

Jeśli chcesz mieć w tym swój udział
DOŁĄCZ DO NAS I APLIKUJ na stanowisko
Kierownik ds. Rozwoju Sprzedaży
- Przemysł Farmaceutyczny, Kosmetyczny oraz Biotechnologie
Numer ref.: Miejsce pracy: siedziba firmy, Aleje Jerozolimskie 270

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z obecnymi klientami firmy i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Rozwijanie aktywności firmy w branżach - farmacja, kosmetyki, biotechnologie
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych, doradztwo techniczne
  • Wdrażanie aktywnych metod sprzedaży
  • Aktywna współpraca przy wyznaczaniu celów marketingowych
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów aktywności sprzedażowej
  • Stałe monitorowanie konkurencji
  • Pozyskiwanie informacji na temat bieżącej sytuacji w branży oraz kierunków jej rozwoju

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w przemyśle na stanowisku handlowym w sprzedaży B2B
  • Udokumentowane doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klientów z branży farmaceutycznej, kosmetycznej i biotechnologiczne (instalacje przemysłowe)
  • Znajomość realiów branż w zakresie inwestycji kapitałowych
  • Wykształcenie wyższe (preferowany ale nie konieczny tytuł - inżynier)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra obsługa komputera
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych po całym kraju

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie i bardzo ciekawe projekty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych wyników, premie okresowe
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Kartę sportową, prywatną opiekę medyczną oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie
Prosimy o zamieszczenie klauzuli
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy