Oferta pracy

Kierownik ds. Rozwoju Sprzedaży

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁO firmie

  • Ciepłownicza 8, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁ

Ciepłownicza 8

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za rozwój narzędzi wspierających sprzedaż,

  • Zarządzanie systemami SFA,

  • Zakładanie planów i zadań sprzedażowych dla PH,

  • Optymalizacja procesów sprzedażowych,

  • Rozwój systemów promocyjnych,

  • Analiza konkurencji, sporządzanie analiz i raportów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży spożywczej potwierdzone wynikami sprzedaży,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem przedstawicieli handlowych,

  • Doświadczenie w rozwoju systemów RP, SFA,

  • Bardzo dobra znajomość rynku detalicznego i hurtowego artykułów spożywczych,

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz doskonała organizacja pracy,

  • Komunikatywność, dynamizm w działaniu oraz nastawienie na wynik,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz biegła obsługa MS Excel,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych na ternie kraju.

Mile widziane

  • Znajomość systemu Tema.

To oferujemy

  • Pracę w centrali dużej i stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • Nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,

  • Wdrożenie w obowiązki i stałe wsparcie doświadczonego managera,

  • Możliwości rozwoju w strukturach sprzedażowych firmy,

  • Szkolenie z obsługi używanych programów,

  • Pakiet szkoleń w systemie e-lerningowym,

  • Ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną, benefity sportowe,

  • Liczne wycieczki, imprezy integracyjne oraz konkursy firmowe,

  • Dla pracowników z orzeczonym stopniem niepełnosprawności liczne możliwości, indywidualnego wsparcia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Grupa Kapitałowa Specjał ogólnopolski lider w branży dystrybucji artykułów spożywczych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni do swojej centrali w Rzeszowie dynamicznego kandydata na stanowisko Kierownik ds. Rozwoju Sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy