Oferta pracy

Kierownik ds. rozwoju sprzedaży usług logistycznych

DevireO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

W związku z rozwojem światowego lidera w dostarczaniu międzynarodowych rozwiązań w zakresie dostarczania i realizacji paczek dla firm e-comerce poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Poszukiwanie nowych klientów oraz aktywne działania sprzedażowe
  • Tworzenie własnej bazy klientów oraz rozwój istniejących
  • Przygotowywanie ofert spełniających indywidualne wymagania i potrzeby klientów, niestandardowe kreatywne rozwiązania dopasowane do wyzwań klienta
  • Przygotowanie budżetu projektu, analiza rentowności
  • Raportowanie wyników, realizacji założeń
  • Zarządzanie nowymi klientami, wsparcie w procesie wdrażania i kompleksowa obsługa klienta
  • Prowadzenie działań uwzględniających aktualne trendy na rynku e-comerce

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług logistycznych dla e-commerce
  • Udokumentowane osiągnięcia w zakresie wysokich wyników sprzedaży
  • Wysoki poziom aktywności i biegłość biznesowa
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i negocjacji, z udokumentowanym doświadczeniem w negocjacjach kontraktowych
  • Zaangażowanie, inicjatywa, umiejętność poszukiwania kreatywnych rozwiązań biznesowych
  • Doskonała organizacja pracy, terminowość i szczegółowość w koordynowaniu projektów

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej organizacji nastawionej na rozwój
  • Samodzielne odpowiedzialne stanowisko
  • Swoboda w działaniu i realizacji kreatywnych projektów
  • Możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz
  • Raportowanie bezpośrednio do Managera Zarządzającego

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne