Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Sieci Detalicznej

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kilka słów o nas:

    Jesteśmy wielbicielami energetycznej niezależności i pasjonatami najnowszych rozwiązań technologicznych, które wykorzystujemy do maksimum w swoich projektach, tym samym wyznaczając nową jakość w branży elektroniki użytkowej. Tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS, czy ładowarki USB.

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska

    Specjalizujemy się w sprzedaży internetowej ale mamy też doświadczenia w tworzeniu sklepów stacjonarnych i showroom'ów. Poszukujemy osoby, która pomoże nam zwiększyć zasięg na polu sprzedaży detalicznej oraz stworzyć i wdrożyć strategię rozbudowy sieci sprzedaży.

    Szukamy osoby, której doświadczenia zawodowe zawierają:

    • tworzenie strategii rozbudowy sieci retailowych,
    • zarządzanie projektami z obszaru sprzedaży,
    • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu rozproszonymi strukturami,
    • umiejętność tworzenia modeli biznesowych,
    • znajomość branży elektroniki użytkowej,
    • doświadczenie w tworzeniu standardów obsługi i budowania pozytywnego doświadczenia zakupowego klienta,
    • organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu, motywowania i dbania o jego rozwój,
    • doświadczenie w planowaniu działań sprzedażowych i promocyjnych.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę (lub inną formę jeśli Cię interesuje),
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • MultiSport,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • kameralną atmosferę pracy ze strefą chilloutu, stołem pingpongowym i firmowymi eventami,
    • świetną miejscówkę przy Kalwaryjskiej.
    Obrazy potrafią czasem powiedzieć więcej niż słowa.

    Zobacz filmiki o nas -poznaj firmę i Zespół Green Cell bliżej!