Oferta pracy

Kierownik ds. Sieci Lokalnych (m/k)

Henkel Polska Sp. z o.o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Miejsce pracy na terenie woj. świętokrzyskiego, podkarpackiego, mazowieckiego, łódzkiego

  • Realizacja planów sprzedaży ustalonych przez przełożonego

  • Negocjowanie warunków handlowych oraz wysokości rabatów promocyjnych

  • Planowanie i ustalanie promocji handlowych, konsumenckich i gazetek

  • Podejmowanie wszelkich uzasadnionych i zgodnych z prawem działań, zapewniających rozwój sprzedaży u wyznaczonych klientów

  • Wyegzekwowanie stałej dystrybucji produktów Henkel Polska zgodnie z listingiem ustalonym centralnie bądź lokalnie zgodnie ze strategią HPL

  • Podejmowanie działań eliminujących braki produktów na sklepach

  • Weryfikacja wprowadzania nowości bądź/i in-out’ów

  • Uzgadnianie z wyznaczonymi klientami stałych oraz promocyjnych ekspozycji produktów Henkel Polska zapewniających realizację standardów merchandisingowych i planogramów zgodnych ze strategią HPL

  • Współpraca z działem CM w zakresie budowania optymalnych planogramów w sklepach klientów

  • Zarządzanie powierzonym budżetem rabatów handlowych a w szczególności : terminowe planowanie, rozliczanie, raportowanie i kontrola zgodności z procesami i procedurami obowiązującymi w firmie Henkel Polska

  • Terminowe sporządzanie i wysyłanie wszelkich raportów wymaganych przez przełożonego

  • Utrzymywanie biznesowych, partnerskich relacji z klientami w celu zapewniania realizacji strategii biznesowej Henkel Polska

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Doświadczenie w sprzedaży chemii gospodarczej będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu negocjacji handlowych z klientami

  • Realizacja planów oraz rozwój sprzedaży

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

  • Zdolność nawiązywania i budowania długotrwałych oraz partnerskich relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym

  • Wielozadaniowość oraz umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów

  • Motywacja do realizacji wyznaczanych celów oraz ich nieustannego rozwoju

  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku w swojej branży

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Premię tzw. „trzynastkę”, proporcjonalnie do okresu zatrudnienia w roku kalendarzowym

  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej Multisport, karty podarunkowe Sodexo

  • Możliwość preferencyjnego zakupu produktów firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Henkel jest dla tych, którzy mierzą wysoko. Może to właśnie Ty?

W Henklu możesz wyznaczać nowe kierunki i rozwinąć karierę. Dlatego za projekty odpowiadasz od początku. Nasze wyjątkowe, dostępne na całym świecie marki to Twoja szansa na rozwój zawodowy i przecieranie nowych szlaków. Jeżeli stawiasz na aktywność i myślenie poza schematem, skorzystaj z szansy tworzenia z nami wspólnej, cyfrowej przyszłości.

Przewiń do profilu firmy