Kierownik ds. skupu i sprzedaży na rynku krajowym i zagranicznym

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe KROS Sp. z o.o.O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe KROS Sp. z o.o.

Iłownica (pow. kościerski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • za obrót zbożami na rynku zagranicznym i krajowym
  • kreowanie polityki zbożowej w firmie

Nasze wymagania

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność i zdolności negocjacyjne
  • kultura osobista i dbanie o dobre relacje z klientami

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych,

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Nasza firma zajmuje się produkcją artykułów spożywczych sypkich.

Posiadamy stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku popartą 25-letnim doświadczeniem.

Kierownik ds. skupu i sprzedaży na rynku krajowym i zagranicznym, Iłownica 3, Iłownica (pow. kościerski)