Oferta pracy

Kierownik ds. Sprzedaży Bezpośredniej

VECTRA S.A.O firmie

VECTRA S.A.

aleja Zwycięstwa 253

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie sprzedaży wszystkich usług, poprzez nadzór nad zespołami D2D w powierzonym Regionie, w szczególności na nowych sieciach budowanych na obszarach podmiejskich i wiejskich.

  • Zarządzanie pracą podległych Zespołów Sprzedaży w tym: nadzór, coaching, motywowanie.

  • Analizowanie rezultatów sprzedaży, proponowanie i wdrażanie nowych usprawnień mających na celu zwiększenie efektywności działań sprzedażowych.

  • Analiza i monitorowanie rynku, działań konkurencji oraz rozwój produktów i usług telekomunikacyjnych.

  • Raportowanie wyników sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą bezpośrednią usług i produktów telekomunikacyjnych, finansowych albo ubezpieczeniowych, mile widziane doświadczenie w zakresie sprzedaży fotowoltaiki.

  • Wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań i osiąganie założonych celów.

  • Inicjatywa i orientacja na cel.

  • Gotowość do podróży służbowych.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży.

  • Wysokie wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy.

  • Otwartość na indywidualne podejście do realizowanych zadań.

  • Niezbędne narzędzia - w tym samochód służbowy.

  • Narzędzia wspierające motywację zespołu do podnoszenia wyników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dostęp do platformy kafeteryjnej

VECTRA S.A.

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie, wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Przewiń do profilu firmy