Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. sprzedaży eventów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-12

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Perfect Moment Exclusive Deco

Perfect Moment Exclusive Deco - to jedna z wiodących na rynku polskim firm dekoratorskich w branży wedding design/event design, która swój nieustanny rozwój zawdzięcza indywidualnemu podejściu do Klienta, kreatywności i ogromnej dbałości o każdy detal, co potwierdzają setki niepowtarzalnych realizacji rocznie. Firma Perfect Moment Exclusive Deco została założona w roku 2007 i od tego czasu nieustannie się rozwija. W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Event Manager - Kierownik ds. sprzedaży eventów

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie spotkań z klientami; badanie potrzeb, przygotowywanie ofert handlowych, kosztorysów, prezentacji
  • Kreowanie wystroju scenograficznego i budżetu eventu w oparciu o brief klienta
  • Negocjacje handlowe; nadzór nad merytoryczną stroną zawieranych umów
  • Stały kontakt z klientami oraz realizację podjętych zobowiązań wynikających z umów
  • Penetracja rynku w celu pozyskania potencjalnych klientów
  • Opieka nad portalami społecznościowymi firmy, regularny update (Facebook, Pintrest, Instagram, YouTube,)
  • Samodzielne planowanie i koordynacja organizacji eventów zgodnie z harmonogramem
  • Współpraca z podwykonawcami; opracowywanie koncepcji materiałów do druku
  • Uczestnictwo w spotkaniach sprzedażowych i merytorycznych
  • Tworzenie koncepcji nowych projektów wizerunkowych i sprzedażowych
  • Raportowanie wyników sprzedażowych

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (Sprzedaż B2B, B2C)
  • Dobrego warsztatu sprzedażowego opartego o budowanie długotrwałej i partnerskiej relacji z Klientem
  • Wysokiej orientacji na cel, systematyczności, skrupulatności, sumienności
  • Minimum 2 lat doświadczenia w branży Eventowej
  • Entuzjazmu i zaangażowania w prace
  • Chęci ciągłego rozwoju i otwartości na informacje zwrotne
  • Umiejętności biegłego posługiwania się Ms Word i Ms Power Point
  • Posiadania prawa jazdy Kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu (będzie atutem)
  • Znajomości języka angielskiego
  • Wysokiej kultury osobistej, profesjonalizmu, perfekcjonizmu
  • Umiejętności ustalania priorytetów oraz dbałości o terminowość i jakość wykonywanych zadań
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, wielozadaniowości

Oferujemy:

  • Duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań
  • Interesująco postawione cele oraz dobrą - atmosferę pracy z profesjonalistami w swej dziedzinie
  • Dobre warunki współpracy
  • Dużą ilość wyzwań i okazji do rozwoju
  • Duże zróżnicowanie aktywności
  • Pracę w zespole pasjonatów
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Atrakcyjny system motywacyjny
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach rozwojowych i wydarzeniach branżowych
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Zatrudnienie oraz pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny klikając w przycisk.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Perfect Moment z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się