Logo Pracuj.pl

Kierownik ds. Sprzedaży Hurtowej

NovatorO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem oraz utrzymanie wysokich standardów pracy w obszarze struktury firmy działu hurt,
  • Odpowiedzialność za rozwój oraz umiejętność budowy działu sprzedaży,
  • Realizacja strategii firmy na rynku pokryć dachowych z produktami Premium,
  • Budowa dostępności produktów zgodnie z standardem firmy,
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych na powierzonej grupie klientów,
  • Komunikowanie i egzekwowanie realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych podległych pracowników,
  • Zarządzanie zespołem działu hurt, utrzymanie zaangażowania w zespole,
  • Wdrażanie, kontrola oraz rozliczanie akcji promocyjnych prowadzonych przez zespół,
  • Zarządzanie polityką sprzedaży hurt, tworzenie oraz planowanie budżetów, analiz, nadzór nad ich realizacją oraz stałe raportowanie wyników do Zarządu Spółki,
  • Wdrażanie nowych pomysłów, projektów, procedur które wpłyną na optymalizacji pracy w dziale oraz poza nim,
  • Kierowanie procesem rozwoju zawodowego pracowników przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi,
  • Stała współpraca z siłami sprzedaży dystrybutorów, oraz koordynacja programów szkoleniowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz rozwój świadomości marki,
  • Współpraca na zasadach partnerstwa z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem, budowie działu na rynku pokryć dachowych lub pokrewnych (branża budowlana)
  • Praca z produktami Premium – Warunek Konieczny
  • Umiejętności pracy w środowisku zorientowanym na rezultaty i wspólnie wyznaczone cele,
  • Umiejętność budowania relacji opartej na zaufaniu, uczciwości oraz profesjonalnym podejściu do partnera handlowego,
  • Wysokie kompetencje w zakresie komunikowania się (przekazywanie wiedzy, prowadzenie spotkań i prezentacji, aktywny coaching),
  • Samodzielność i odpowiedzialność za podejmowane działania,
  • Umiejętności negocjacyjne oraz analityczne,
  • Duża elastyczność w działaniu oraz otwartość na innowacje,
  • Gotowość do współpracy z Zarządem oraz innymi działami przy realizacji planów sprzedażowych,
  • Obsługa Pakietu Office na poziomie zaawansowanym,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy na obszarze działalności Spółki.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie będącej ogólnopolskim liderem w dystrybucji markowych produktów premium,
  • Ciekawą oraz rozwojową pracę, w której będziesz miał realny wpływ na kreację przyszłości działu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy, laptop oraz telefon,
  • Udziału w szkoleniach oraz wydarzeniach integracyjnych,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia Grupowego,
  • Pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa – dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Spółka ,,Novator Dachy Okna Elewacje" jest liderem w sprzedaży detalicznej, oraz hurtowej pokryć dachowych, stolarki okiennej a także drzwi i bram. Jesteśmy Spółką Rodzinną, założoną po to, aby w duchu rodzinnej solidarności, pracowitości i branżowej zawziętości odnieść sukces jakim jest rozbudowa i stworzenie licznych miejsc pracy. Firma Novator to nie tylko lider ale przede wszystkim firma, w której najważniejszy jest człowiek i jego potrzeby.

www.novatordachy.pl

Kierownik ds. Sprzedaży Hurtowej, małopolskie