Oferta pracy

Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu

Integra Diagnostic – Projekt Sam się zbadaj

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie rozwoju strategii oraz planów rocznych marki zgodnie ze strategią portfela,

  • Przygotowanie i koordynacja zintegrowanych projektów marketingowych z zakresu e-commerce,

  • Współpraca z agencjami marketingowymi (od briefu do realizacji aktywności) oraz domami mediowymi,

  • Analiza wyników marki oraz efektów prowadzonych projektów (wskaźniki efektywności kampanii),

  • Nadzór nad telefoniczną i e-mailową obsługą klientów,

  • Zarządzanie budżetem marki zgodnie z planem rocznym,

  • Zarządzaniem zespołem: wyznaczanie celów i priorytetów oraz nadzór nad ich realizacją i efektywnością, motywowanie i rozwój pracowników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Ekonomia, Zarządzanie, Marketing i pokrewne),

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w dziale marketingu i sprzedaży, w tym min. 3 lata na stanowisku managerskim,

  • Udokumentowane doświadczenie w tworzeniu i realizacji krótko oraz długoterminowych strategii marketingowych,

  • Doświadczenie w planowaniu oraz odpowiedzialności nad budżetem marketingowym i sprzedażowym,

  • Praktyczna znajomość narzędzi marketingowych mierzących efektywność działań w digitalu z naciskiem na: SEO (pozycjonowanie), SEM (Google Ads/AdWords), Social Media, Content Marketing,

  • Bardzo dobra znajomość i umiejętność praktycznego wykorzystania zagadnień z obszaru e-marketingu, social mediów i digital marketingu,

  • Znajomość rynku B2B i B2C,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie,

  • Umiejętność dynamicznego zarządzania zespołem i rozwoju kompetencji zespołu;

  • Umiejętności myślenia analitycznego i strategicznego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w gronie długoletnich pracowników,

  • System premiowy dostosowany do stanowiska,

  • Kartę Multisport,

  • Prywatną opiekę medyczną Lux-Med,

  • Premie świąteczną i dofinansowanie wakacji,

  • Samochód służbowy z możliwością użytku prywatnego,

  • Szkolenia merytoryczne i kompetencyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

W Sam się Zbadaj (https://www.samsiezbadaj.pl) wierzymy, że nie ma nic cenniejszego od zdrowia. Z tej przyczyny postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie i wiedzę zdobyte przez lata działania na rynku diagnostyki klinicznej i rozszerzyć działalność. Tak zrodziła się marka „Sam się zbadaj”, której głównym celem jest zwiększanie świadomości społecznej na temat wagi wykonywania badań okresowych.

Przewiń do profilu firmy

Praca hybrydowa – min. 3 dni w biurze w Poznaniu.