Kierownik ds. sprzedaży i marketingu

Liquid Systems Sp. z o.o.O firmie

3 000‐6 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Siedlce, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Jako Furora Liquid Systems zajmujemy się dostarczaniem Internetu, telewizji i telefonu w technologii światłowodowej w Międzyrzecu Podlaskim i okolicach. Naszym priorytetem jest dostarczanie najwyższej jakości usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Opis stanowiska:

  • Kierowanie pracą działu sprzedaży i marketingu,
  • Prowadzenie rekrutacji na stanowiska związane z działem sprzedaży (pracownicy BOK, przedstawiciele handlowi),
  • Monitorowanie oczekiwań rynku oraz analizowaniu działań i oferty konkurencji,
  • Identyfikowanie trendów rynkowych i pozyskiwaniu informacji, prognozowaniu potrzeb,
  • Rozwijanie i zarządzanie bazą potencjalnych klientów,
  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych poprzez poszukiwanie nowych obszarów rozwoju, a także dbanie o obecnych klientów firmy,
  • Przygotowywanie dedykowanych ofert zgodnie ze standardami firmy,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych w zakresie świadczonych usług,
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu koncepcji rozwoju usług, ofert, szeroko pojętej promocji i marketingu,
  • Planowanie i raportowanie aktywności handlowych działu sprzedaż
  • Planowanie i raportowanie aktywności działań marketingowych,

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne),
  • Potwierdzone doświadczenie w kierowaniu działem sprzedaży na podobnym stanowisku (preferowane osoby z branży telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, finansowej),
  • Umiejętność analitycznego myślenia i zdolność kreatywnego poszukiwania rozwiązań,
  • Umiejętność nawiązywania i rozwijania kontaktów interpersonalnych,
  • Wysokie zdolności negocjacyjne, asertywność,
  • Ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

Oferujemy:

  • Podstawę uzależnioną w początkowy okresie od obecnego doświadczenia,
  • Umowę o pracę,
  • Zdobycie doświadczenia w zakresie nowych technologii,
  • Ciekawe wyzwania,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy,
  • Dostęp do szkoleń,
  • Uczestnictwo w konferencjach branżowych,
  • Pracę zdalną

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy