Ta oferta pracy jest nieaktualna od 338 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Sprzedaży i Relacji z Klientem

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 16.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    KIEROWNIK DS. SPRZEDAŻY I RELACJI Z KLIENTEM

    Lokalizacja: Inowrocław
    Umowa na zastępstwo

    Zadania na stanowisku:

    • Realizowanie celów biznesowych i sprzedażowych
    • Rozwój sprzedaży i portfela Klientów
    • Budowanie, utrzymanie i rozwój rozproszonych struktur sprzedażowych
    • Zarządzanie wynikiem i zespołem Doradców Klienta
    • Rozwijanie podległego zespołu poprzez szkolenia, coaching
    • Mobilny charakter pracy, bezpośrednie wizyty u Klientów
    • Budowanie wizerunku Provident Polska na rynku

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w strukturach rozproszonych
    • Znajomość i umiejętność stosowania technik sprzedażowych
    • Znajomość kanałów sprzedaży bezpośredniej na lokalnym rynku
    • Doświadczenie w rozwoju sprzedaży poparte sukcesami
    • Silna orientacja na wynik i determinacja w realizacji celów
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną – ponad 50% naszych pracowników jest z nami od ponad 5 lat
    • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
    • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. Prywatna opieka medyczna)
    • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie i pakiet rekreacyjno-sportowy)
    • Możliwość udziału w realizacji ambitnych projektów o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
    • Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu pracowniczego, dofinansowanie pasji Pracowników
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Provident Polska S.A. Zgoda może być odwołana w każdym czasie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Provident Polska S.A z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4A. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje usunięcie Twoich danych z bazy. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.