Oferta pracy

Kierownik ds. Sprzedaży i Relacji z Klientem

PROVIDENT Polska

  • Nowa Sól

    Nowa Sól, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem Doradców Klienta

  • Realizowanie celów sprzedażowych i biznesowych

  • Odbywanie bezpośrednich wizyt u Klientów indywidualnych

  • Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie rozproszonych struktur sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w strukturach rozproszonych

  • Prawo jazdy kat. B – otrzymasz samochód służbowy z możliwością korzystania w celach prywatnych

  • Znajomość kanałów sprzedaży bezpośredniej na lokalnym rynku

  • Wykształcenie minimum średnie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych

  • Pakiet opieki medycznej

  • Dzień wolny na wolontariat

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji

  • Platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowy urlop