Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Sprzedaży i Relacji z Klientem

  • Nowy Sącz, małopolskie
  • Kierownik
  • 04.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Lokalizacja:Nowy Sącz

    Zadania na stanowisku:

    • Realizowanie celów biznesowych i sprzedażowych
    • Rozwój sprzedaży i portfela Klientów
    • Budowanie, utrzymanie i rozwój rozproszonych struktur sprzedażowych
    • Zarządzanie wynikiem i zespołem Doradców Klienta
    • Rozwijanie podległego zespołu poprzez szkolenia, coaching
    • Mobilny charakter pracy, bezpośrednie wizyty u Klientów
    • Budowanie wizerunku Provident Polska na rynku

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w strukturach rozproszonych
    • Znajomość i umiejętność stosowania technik sprzedażowych
    • Znajomość kanałów sprzedaży bezpośredniej na lokalnym rynku
    • Doświadczenie w rozwoju sprzedaży poparte sukcesami
    • Silna orientacja na wynik i determinacja w realizacji celów
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną – ponad 50% naszych pracowników jest z nami od ponad 5 lat
    • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
    • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. Prywatna opieka medyczna)
    • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie i pakiet rekreacyjno-sportowy)
    • Możliwość udziału w realizacji ambitnych projektów o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
    • Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu pracowniczego, dofinansowanie pasji Pracowników
    opisopis