Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Sprzedaży

Bank Spółdzielczy w Kobierzycach

  • Kobierzyce (pow. wrocławski)

    Kobierzyce (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

• przygotowanie strategii sprzedażowej i nadzór nad jej realizacją,

• nadzór nad wykonaniem planów sprzedażowych,

• planowanie i organizowanie sprawnej, terminowej oraz efektywnej realizacji zadań w Dziale Obsługi Klienta, w tym:

- nadzór nad zapewnieniem prawidłowej gospodarki gotówką banku,

- nadzór nad dokonywaniem zmian stóp procentowych w systemie banku,

- sprawowanie kontroli funkcjonalnej w podległych komórkach i jednostkach organizacyjnych,

- nadzór nad procesem reklamacji,

- nadzorowanie jakości i terminowości sporządzania informacji,

• funkcja Koordynatora ds. przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu,

• funkcja Koordynatora ds. ubezpieczeń,

• analizowanie procesów operacyjnych w placówkach banku i na tej podstawie przygotowywanie rozwiązań, narzędzi i wytycznych optymalizujących pracę pracowników Działu Obsługi Klienta,

• przygotowywanie i opiniowanie rozwiązań regulacyjnych dotyczących klientów detalicznych i biznesowych,

• budowanie długofalowych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub pokrewnym,

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym,

  • zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • umowę o pracę,

  • stałe wynagrodzenie,

  • szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę.

Więcej informacji

www.bskobierzyce.pl