Logo Pracuj.pl

Kierownik ds. sprzedaży

C&C Partners Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z projektantami, inwestorami i lokalnymi wykonawcami (integratorami i instalatorami)
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • współpraca z działem realizacji zamówień oraz technicznym
  • prowadzenie prezentacji z zakresu oferty handlowej

Podział czasu pracy

70%

praca w terenie

30%

praca w biurze w Warszawie

Nasze wymagania

  • dobra znajomość lokalnego rynku w branży teletechnicznej lub teleinformatycznej
  • znajomość rynku inwestycji budynkowych, operatorów nieruchomości biurowych i komercyjnych
  • znajomość przebiegu procesu inwestycyjnego w cyklu budowlanym
  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym w ww. branży
  • znajomość produktowa zakresu LAN
  • wysokie umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • zainteresowanie techniką, nowoczesnymi technologiami

To oferujemy

  • pracę z czołowym światowym dostawcą okablowania strukturalnego (Multimedia Connect – MMC) w firmie będącej liderem w swojej branży
  • uczestniczenie w dużych i ciekawych projektach oraz pracę z nowoczesnymi instalacjami sieci komputerowej
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon komórkowy
  • przyjazną atmosferę
  • benefity: prywatna opieka medyczna, spotkania integracyjne, pikniki rodzinne
  • świeże owoce oraz pyszną kawę
  • 70% czasu pracy w terenie, 30% czasu pracy w biurze w Warszawie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • pikniki rodzinne

C&C Partners Sp. z o.o.

Należymy do TKH Group – międzynarodowego holdingu zrzeszającego ponad 70 firm, aktywnego w 24 krajach na całym świecie. Jesteśmy liderem w branży, działającym zarówno na rynku polskim jak i w krajach bałtyckich. Stawiamy na innowacyjność. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania do budowy sieci telekomunikacyjnych, teleinformatycznych oraz systemów zabezpieczeń, które znalazły zastosowanie między innymi:

• w kopalni Guido w Zabrzu

• na Uniwersytecie Zielonogórskim

• w Galerii Północnej w Warszawie

• w Opactwie Cysterskim w Pelplinie

• na wielu polskich lotniskach i stadionach m.in. Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk Modlin

• na parkingach P+R w Warszawie, Poznaniu

Jesteśmy zespołem i szukamy ludzi, którzy będą jego wartościową częścią, kandydatów z wysokim potencjałem, którzy będą chcieli rozwijać się w naszych strukturach.

Kierownik ds. sprzedaży, mazowieckie