Logo Pracuj.pl

Kierownik ds sprzedaży / Sales Manager

Polskie Linie Lotnicze LOTO firmie

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie aktywnościami sprzedażowymi i zarządzanie kierownikami regionów na jednym z dedykowanych rynków zagranicznych (Europa, Bliski Wschód, Azja i USA) w celu maksymalizacji wyników finansowych
  • Optymalizacja kosztów sprzedaży i dystrybucji na podległych rynkach
  • Monitorowanie, analiza i raportowanie wyników aktywności sprzedażowych, a także ocena działania podległych jednostek sprzedaży (w szczególności wykonanie umów korporacyjnych, cotygodniowych forecastów sprzedażowych)
  • Negocjowanie i nadzór nad umowami handlowymi
  • Wdrażanie struktur sprzedażowych na podległych rynkach, identyfikowanie niezbędnych zasobów do realizacji polityki handlowej
  • Przygotowanie strategii wdrożenia NDC
  • Uczestnictwo w projektach i współpraca w projektowej pracy bieżącej z Biurami Pionu Handlowego oraz pozostałymi obszarami PLL LOT

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi lub projektami
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Zmysł analityczny z umiejętnością budowania procesów zarządzania
  • Asertywność oraz umiejętność argumentacji odnośnie podjętych decyzji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność motywowania zespołów i wspierania ich w codziennej pracy
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Stanowisko decyzyjne z możliwością wdrażania pomysłów
  • Realny wpływ na odbudowę rynku lotniczego po pandemii COVID-19
  • Pracę w ciekawej branży, w firmie o wieloletniej tradycji i rozpoznawalnej marce
  • Bilety na połączenia LOT i wybrane linie lotnicze całego świata
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów
  • Współpracę w oparciu o umowę B2B

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Kierownik ds sprzedaży / Sales Manager, Komitetu Obrony Robotników 43, Włochy, Warszawa