Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KKL Sp. z o.o., zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Pracodawcę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
KKL Spółka z o.o.

Kierownik ds. sprzedaży w firmie deweloperskiej

KKL Spółka z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Jasna 7, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 28 lis 2020
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Jasna 7

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzania i organizacja biura sprzedaży

  • Koordynacja pracy zespołu, czynny udział w rekrutacji pracowników

  • Współpraca z działem marketingu

  • Realizowanie planów sprzedaży w oparciu o wyznaczone cele

  • Udział w przygotowaniu oraz negocjowanie umów deweloperskich oraz umów sprzedaży

  • Współpraca z zewnętrznymi podmiotami (m.in. kancelariami notarialnymi, bankami finansującymi klientów); reprezentowanie spółki podczas aktów notarialnych

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów indywidualnych i biznesowych zainteresowanych zakupem lokali mieszkalnych i usługowych

  • Obsługa posprzedażowa

  • Aktywny udział w tworzeniu nowych projektów, w tym analiz struktury mieszkań

Nasze wymagania

  • Wysoka skuteczność

  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale sprzedaży firmy deweloperskiej

  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku nieruchomości

  • Umiejętność sporządzania analiz rynku nieruchomości

  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność podejmowania decyzji

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami i prowadzeniu negocjacji

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • System wynagrodzeń oparty na podstawie oraz wysokich prowizjach

  • Elastyczny czas pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Owocowe wtorki

  • Praca w komfortowych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Spółka deweloperska KKL jest obecna na rynku nieruchomości od 1996 roku. W 2021 roku będziemy obchodzić jubileusz 25-lecia działalności. Przez ten czas, spółka KKL realizowała i zarządzała wielkopowierzchniowymi projektami handlowymi, zlokalizowanymi w województwie lubelskim i podkarpackim. Spółka posiada ugruntowaną i stabilną pozycję finansową, ze stale powiększającym się bankiem ziemi.

Podstawową zasadą, którą się kierujemy to odpowiedzialność i bezpieczeństwo. Pozwala nam to na budowanie trwałych relacji z naszymi klientami. Przez lata udowodniliśmy, że jesteśmy wiarygodnym i pewnym partnerem w biznesie.

Obecnie realizujemy pierwszy etap projektu zabudowy kwartału skrzyżowania ulic Jasnej oraz Wieniawskiej.

Przewiń do profilu firmy