Kierownik ds. Sprzedaży

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

Daniszewska 15

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za budżet i wyniki powierzonego Regionu

  • Skuteczna realizacja polityki sprzedażowej i wyznaczonych celów

  • Analiza rynku lokalnego pod kątem pozyskiwania Kluczowych Klientów

  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z Kluczowymi Klientami

  • Zarządzanie zespołem sprzedaży i dbałość o jego rozwój: planowanie i organizowanie pracy, budowanie zaangażowania i wsparcie rozwoju kompetencji pracowników

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży oraz zarządzaniu zespołem handlowców w podległym regionie (transport, logistyka, spedycja)

  • Bardzo dobra znajomość lokalnego i regionalnego rynku

  • Poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży w modelu doradczym

  • Umiejętność analizy danych oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Orientacja na wynik i zaangażowanie - DRIVE do działania i rozwoju osobistego

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska

  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, dodatki okolicznościowe

  • Samodzielność, zaufanie i wsparcie ze strony kierownictwa

  • Możliwość codziennego bezpośredniego kontaktu z klientami biznesowymi - liderami w swoich obszarach

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zniżki z kartą Macro

  • paliwo w korzystnej cenie

  • benefity z systemu Kafeteryjnego MyBenefit

  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

Co nas wyróżnia?

  • Szukamy wyzwań i nowych możliwości.

  • Dzielimy się wiedzą, by działać sprawniej.

  • Każdy z nas ma wpływ na wyniki.

  • Inspirujemy się nawzajem.

Stworzysz koncertowy zespół pracowników i niespotykaną nigdzie indziej atmosferę pracy. Popiszesz się wielozadaniowością i zmysłem organizacji - pracy oraz imprez integracyjnych.

Przewiń do profilu firmy