Oferta pracy

Kierownik ds. Sprzedaży z językiem niemieckim

ROHRBOGEN SP Z O OO firmie

Rekrutacja zdalna

ROHRBOGEN SP Z O O

Aleksego Grobickiego 21

Radom

Szwajcarski producent kolan ze stali nierdzewnej w związku z rozwojem i poszerzeniem działalności, poszukuje osoby na stanowisko Kierownika ds. sprzedaży z językiem niemieckim.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie i obsługę klientów w Polsce jaki i Europie oraz realizacje założonych planów sprzedaży.

Obowiązki na tym stanowisku:

  • rozwój sprzedaży produktów,
  • pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych oraz poszukiwanie nowych sposobów docierania do klientów,
  • tworzenie i wykonywanie rocznych planów sprzedażowych z wykorzystaniem działań marketingowych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie.

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku menedżera sprzedaży, preferowane w branży metalowej,
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny). Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w nawiązywanie kontaktów i budowanie więzi z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami,
  • umiejętność prowadzenia efektywnych negocjacji,
  • doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu zespołów sprzedażowych,
  • doświadczenie i sukcesy w zarządzaniu sprzedażą,
  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne, handlowe lub pokrewne),
  • zdolność osiągania celów,
  • kreatywność i samodzielność,
  • silne zdolności przywódcze,
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • dobra znajomość programów MS Office, zwłaszcza MS Excel,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • bardzo atrakcyjne wynagradzanie i system premiowy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych umiejętności,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • uczestnictwo w targach branżowych,
  • samodzielność, odpowiedzialność oraz przestrzeń do realizacji własnych pomysłów i wizji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wybierając przycisk „Aplikuj” na dole strony.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy