Oferta pracy

Kierownik ds. systemów biznesowych

Gemini PolskaO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

Twój zakres obowiązków

  • rozwój kilkunastoosobowego zespołu specjalistów: analityków, testerów oprogramowania,

  • nadzór nad realizacją zadań przez zespół,

  • motywowanie zespołu,

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami w zakresie rozwoju i utrzymania oprogramowania,

  • budowanie partnerskich relacji z dostawcami,

  • odpowiedzialność za kreowanie i wdrażanie standardów w organizacji w zakresie analizy i testów,

  • dbanie o bezpieczeństwo i stabilność systemów biznesowych,

  • wspieranie organizacji w transformacji Agile,

  • budowanie kultury dzielenia się wiedzą oraz dobrymi praktykami,

  • wdrażanie procesów i narzędzi usprawniających pracę.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem (analitycznym/testerskim/mieszanym),

  • doświadczenie przy zarządzaniu zespołami pracującymi w Scrum,

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami IT,

  • znajomości trendów rynkowych i technologicznych,

  • znajomości i doświadczenia w pracy w metodykach zwinnych,

  • umiejętności analitycznego myślenia,

  • umiejętności interpersonalnych i zdolności liderskich,

  • sprawnego zarządzania priorytetyzacją zadań ,

  • samodzielności i odpowiedzialności w realizowaniu powierzonych zadań,

  • znajomości języka angielskiego min. na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,

  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,

  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,

  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.

Gemini Polska

Gemini jest dynamicznie rozwijającą się firmą, dla której nowoczesne technologie są jednym ze strategicznych filarów. W 2020 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Digital Excellence Awards za udaną transformację cyfrową. W naszej organizacji kładziemy duży nacisk na kompetencje w obszarze cloud, headless commerce, data analytics, automatyzację testów i wdrożeń oraz zwinne metodyki projektowe. Jako członek naszego zespołu będziesz miał możliwość współdecydowania o funkcjonalnościach i architekturze systemów, organizacji pracy oraz realizacji innowacyjnych Proof of Concepts.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.

Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.