Oferta pracy

Kierownik ds. systemów jakości

BRACIA SADOWNICY sp. z o.o.O firmie

8 000 brutto / mies.

BRACIA SADOWNICY sp. z o.o.

Podchorążych 71

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją jakościową

  • wdrożenie oraz nadzór nad systemami: GLOBALG.A.P, GLOBALG.A.P CoC, GRASP, ISO 22000

  • weryfikacja poprawności etykiet produktowych

  • kwalifikacja dostawców oraz nadzór nad współpracą

  • bezpośredni kontakt z instytucjami państwowymi

  • dobra znajomość systemu IFS, BRC, GMP, HACCP

  • czynny udział w audytach u dostawcy

  • wspieranie od strony jakościowej projektów związanych z wdrożeniem nowych produktów

  • czynny udział w procesie reklamacji, niezgodności i odstępstw od specyfikacji produktu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (technologia żywności, rolnictwo, towaroznawstwo, menedżer jakości)

  • minimum 5 lat doświadczenia w Dziale Zapewnienia Jakości w produkcji FMCG bądź farmacji

  • minimum 2 lata doświadczenia przy wprowadzeniu i nadzorze nad systemem GLOBALG.A.P (w tym GLOBAL.G.A.P CoC, GRASP)

  • dobra znajomość prawa żywnościowego

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • precyzyjność, sumienność i terminowość

  • prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • umowę o pracę oraz wynagrodzenie w wysokości 8000 zł brutto

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • ciągły rozwój zawodowy oraz program szkoleń

  • lokalizację biura w zielonej części Mokotowa z widokiem na Łazienki Królewskie

  • elastyczne godziny pracy

  • owoce prosto z sadu, soki i napoje, a po okresie próbnym wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • Multisport

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy