Oferta pracy

Kierownik ds. Systemów Zarządzania i Ciągłego Doskonalenia

BMZ Poland Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 9

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za doskonalenie organizacji opartej na kulturze Lean Management,

  • Optymalizacja/mapowanie procesów w ramach systemu zarządzania jakością i ich dostosowanie do zmieniających się potrzeb biznesowych,

  • Współpraca z właścicielami procesów w zakresie zapewnienia prawidłowego wdrożenia standardów wymaganych biznesem np. ISO26262, ISO 21434, ISO 14001 wraz z LCA produktu,

  • Podejmowanie samodzielnych decyzji w sprawach doskonalenia funkcjonowania i integracji systemu zarządzania jakością,

  • Inicjowanie działań doskonalących system zarządzania jakością w kierunku ISO Agile.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 3 lata,

  • Praktyczną znajomość z zakresu Lean Management oraz standardu ISO 9001:2015,

  • Mile widziana znajomość standardów IATF 16949; ISO 45001; ISO 14001/

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego, pozwalającą na swobodną komunikację,

  • Uprawnienia audytora wewnętrznego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • premia MBO

  • premia stażowa

  • dofinansowanie posiłków pracowniczych

  • szkolenia i kursy językowe

Grupa BMZ to wiodący na świecie dostawca inteligentnych systemów zasilania i magazynowania energii opartych o technologię litowo-jonową. Znaczącą rolę w grupie pełni BMZ Poland z Gliwic. Polska filia rozwija się dynamicznie od 2010 roku i obecnie zatrudnia ponad 800 pracowników. Firma dostarcza baterie do elektronarzędzi, narzędzi ogrodniczych, autobusów elektrycznych, rowerów oraz skuterów elektrycznych, aplikacji medycznych i wielu innych produktów. BMZ Poland nie tylko produkuje baterie, ale również je projektuje i rozwija w dziale Badań i Rozwoju. BMZ Poland zajmuje się także popularyzacją zastosowań technologii litowo–jonowej jako organizator międzynarodowej konferencji pt. Battery Experts Forum.

Grupa BMZ zlokalizowana jest na całym świecie. Posiada biura i fabryki w Niemczech, Chinach, USA, Francji, Polsce oraz w Japonii. Dzięki wykorzystaniu najnowszych, innowacyjnych technologii współpracuje z wiodącymi światowymi markami. Fabryki baterii w Gliwicach oraz w Karlstein są jednymi z najbardziej nowoczesnych w Europie.

Przewiń do profilu firmy