Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Szkoleń

  • Bogdanka (pow. łęczyński), lubelskie
  • Kierownik
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lubelski Węgiel „Bogdanka" S.A.
    w Bogdance

    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy, będącej liderem w swojej branży,
    • umowę o pracę na pełen etat,
    • szkolenia wprowadzające i doskonalące,
    • kulturę organizacyjną zorientowaną na współpracę zespołową i dobrą atmosferę pracy,
    • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
    • zdobycie doświadczenia dającego możliwość i szansę rozwoju oraz podnoszenie swoich kwalifikacji,
    • szeroki pakiet socjalny.

         Zadania:

    • zarządzanie obszarem rozwoju pracowników,
    • ciągłe doskonalenie procesów szkoleniowych i polityki szkoleniowej,
    • wdrażanie projektów w zakresie szkolenia, dokształcania i rozwoju pracowników,
    • koordynowanie prac związanych z opracowaniem i weryfikacją programów i planów szkoleniowych oraz nadzór nad ich realizacją,
    • współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi w zakresie adaptacji zawodowej pracowników, planowania ich karier zawodowych i rozwoju –
      w odniesieniu do potrzeb kształcenia i doskonalenia zawodowego,
    • projektowanie i zarządzanie programami talentowymi oraz planami sukcesji dla kluczowych osób w organizacji,
    • koordynowanie i nadzorowanie prac związanych z przygotowaniem wszelkiej dokumentacji szkoleniowej,
    • definiowanie i nadzorowanie kluczowych wskaźników efektywności oraz dbałość
      o efektywność kosztową prowadzonych działań,
    • budowanie profesjonalnego wizerunek działu,
    • weryfikacja efektów szkoleń i pracy trenerów wewnętrznych,
    • raportowanie wskaźników związanych ze szkoleniami i rozwojem pracowników,
    • ścisła współpraca z menedżerami i zespołem HR.

    Wymagania:

    • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • wyższe wykształcenie, preferowane kierunki społeczne,
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • zorientowanie na rezultaty,
    • umiejętność budowanie zespołu,
    • myślenie strategiczne,
    • asertywność,
    • umiejętność zarządzania zmianą,
    • umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem.

    Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji  za pomocą przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacyjnego.

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.