Oferta pracy

Kierownik ds. Szkoleń i Komunikacji Wewnętrznej

INTERSNACK POLAND O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Badanie i określanie – na podstawie wymogów zdefiniowanych w  strategii biznesowej firmy oraz danych pochodzących z procesów HR – potrzeb szkoleniowych pracowników firmy w obszarze zarówno „miękkim”, jak i „twardym”
  • Ciągła obserwacja i zapoznawanie się z trendami rozwojowo – szkoleniowymi na rynku zewnętrznym, budowanie bazy wiedzy i relacji użytecznych przy zarządzaniu powierzonym obszarem, dobór partnerów szkoleniowych
  • Tworzenie, monitorowanie oraz konsekwentny rozwój polityki szkoleniowej oraz, na jej podstawie, stworzenie i wdrożenie systemu szkoleń w Intersnack Poland.
  • Zarządzanie i administrowanie procesami szkoleniowymi w Intersnack Poland mające na celu zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu szkoleniowego, którego celem jest rozwój  pracowników i budowanie kompetencji zgodnych z wymaganym profilem lub zaplanowaną ścieżką kariery
  • Prowadzenie lub współprowadzenie wybranych szkoleń
  • Wypracowanie - w porozumieniu z biznesem i w celu realizacji potrzeb firmy oraz pracowników firmy – strategii i praktyki komunikacji wewnętrznej. Wdrożenie i bieżąca odpowiedzialność za przebieg komunikacji, w tym również spotkań integracyjnych (ogólnofirmowych i w powierzonym obszarze).
  • Wypracowanie i prowadzenie badań zaangażowania pracowników firmy oraz wspieranie procesu przełożenia zgromadzonej wiedzy na adekwatny plan działań sprzyjający wzrostowi motywacji pracowników i rezultatów uzyskiwanych przez biznes
  • Aktywne uczestnictwo, poprzez dobór i wdrożenie odpowiednich działań szkoleniowo – komunikacyjnych, w tworzeniu bazy wiedzowej i budowaniu zaangażowania pozwalającego na wdrożenie preferowanych metod zarządzania biznesem
  • Cykliczne monitorowanie oraz analizowanie adekwatnych HR KPIs w celu identyfikacji potencjalnych możliwości lub zagrożeń , oraz na tej podstawie, rekomendowania i implementowanie odpowiednich działań

Oczekiwania:

  • 6 lat doświadczenia w obszarze HR, w tym 4 lata z koncentracją na szkoleniach i komunikacji
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość rozwiązań i narzędzi z zakresu zarzadzania zasobami ludzkimi
  • Umiejętność budowania dobrych relacji i przyjaznej atmosfery pracy
  • Umiejętność przekonywania i mediacji
  • Wysokie zorientowanie na klienta wewnętrznego oraz proaktywna postawa
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ZZL, psychologia, socjologia i pokrewne)
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w obszarze HR
  • Znajomość  języka angielskiego na poziomie  bardzo dobrym

Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych Osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy