Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Szkoleń / Trener Wewnętrzny

PIEKARNIE LUBASZKA sp. z o.o.

Szlachecka 45

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, organizacja i prowadzenie szkoleń (w tym sprzedażowych, on-boardingowych, produktowych, procesowych i systemowych)

  • diagnozowanie potrzeb szkoleniowych oraz identyfikowanie obszarów do rozwoju razem z Managerami działów

  • prowadzenie komunikacji wewnętrznej dotyczącej m.in.: zmian produktowych, procesowych i systemowych w obszarze Sprzedaży

  • kierowanie projektami szkoleniowymi

  • budowanie kultury rozwoju Pracowników, w tym wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi rozwoju Pracowników

  • udział w innych projektach z zakresu HR powiązanych z rozwojem Pracowników

  • udział w procesach rekrutacji

  • działania employer brandingowe.

Nasze wymagania

  • posiadasz wiedzę i doświadczenie na stanowisku Trenera

  • dobrze odnajdujesz się w prowadzaniu różnorodnych szkoleń

  • wiesz jak kontrolować stan wiedzy Pracowników, tworzyć testy merytoryczne oraz monitorować efektywność szkoleń

  • wiesz jak tworzyć szkolenia produktowe i miękkie

  • znajomość technik i narzędzi stosowanych w procesach rozwoju zawodowego

  • umiesz się odnaleźć w dynamicznym i zróżnicowanym środowisku

  • potrafisz komunikować się w dużej organizacji i przekonywać innych do swoich pomysłów

  • znajomość prawa pracy i przepisów RODO

To oferujemy

  • możliwość zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko

  • stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku

  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • partnerską współpracę,

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Nowoczesna piekarnia z tradycjami rodzinnymi od 1945 roku prowadząca sklepy w Warszawie Galeria Wypieków poszukuje Pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy